Zespół wokalny

DSC05649-001

Paulina Płodzień – I miejsce i Weronika Korbecka – III miejsce w IV Festiwalu Miłosnej Piosenki Obcojęzycznej w Tyczynie – 2017 r.

 

DSC05007

Wyróżnienie dla Zespołu wokalnego SGDS w Chmielniku w Konkursie Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „Laudate Deo” organizowanej przez Gimnazjum Sióstr Prezentek w Rzeszowie – 2016 r.

 

DSC_4280DSC_3035

Zespół wokalny SGDS w Chmielniku to propozycja dla tych, którzy „muzykę mają w sercu”, lubią śpiewać i występować przed publicznością. Na zajęciach kształcimy słuch muzyczny, doskonalimy głos, dykcję, poczucie rytmu, a także słuch harmoniczny, poprzez śpiew wielogłosowy. Rozwijamy emocjonalność, wrażliwość muzyczną, a przede wszystkim czerpiemy radość ze wspólnego śpiewania. W repertuarze zespołu znajdują się pieśni patriotyczne, religijne, rozrywkowe i inne. Naszymi prezentacjami wzbogacamy akademie i uroczystości szkolne oraz dedykowane szerszej publiczności. Na stałe w nasz kalendarz imprez wpisały się m.in. występy z okazji Uroczystości Podwyższenia Krzyża, Dnia Niepodległości, Dnia Drzwi Otwartych Szkoły, czy Kolędowanie w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Na zajęciach wokalnych pracują również soliści, przygotowujący się do konkursów międzyszkolnych i wojewódzkich. Zespół prowadzi p. Paulina Wziątka.

 

DSC03717

Martyna Bialic – I miejsce w III Festiwalu Piosenki Miłosnej w Tyczynie – 2016 r.

 

 

DSC00981

Zespół wokalno-instrumentalny w składzie  Patrycja Malinowska, Patrycja Sroka, Dobromiła Życzyńska i Marcin Nizioł  – II miejsce w WOJEWÓDZKIM Konkursie Recytacji Prozy i Poezji Niemieckojęzycznej w kategorii PIOSENKI w Tyczynie – 2014 r.

 

DSC02710

Mariola Kaplita – II miejsce w Konkursie Recytatorskim Prozy i Poezji Niemieckojęzycznej  w Tyczynie w kategorii  PIOSENKI  oraz Klaudia Ziaja – II miejsce w kategorii RECYTACJI – 2015 r.

 

IMAG0130_BURST001

Zdobywczynie nagród w II Festiwalu Piosenki  Miłosnej  „All you need is love” w Tyczynie – 2015 r.: Daria Pyziak –  II miejsce, Miłka Życzyńska – III miejsce, Klaudia Ziaja – wyróżnienie

 

 

Komentowanie jest wyłączone