Dni Otwartych Drzwi

Drzwi naszej szkoły są  zawsze otwarte dla każdego, kto chce nas odwiedzić i poznać oraz dla nauczycieli, absolwentów, uczniów i rodziców. Staramy się jednak przeznaczyć jeden dzień w roku na przedstawienie innym, szczególnie naszym przyjaciołom z szkół podstawowych i ich rodzicom, talentów, osiągnięć oraz zainteresowań naszych uczniów. Jest to dzień pełen radości, podczas którego odbywają się prezentacje, występy artystyczne, taneczne, teatralne czy wreszcie pokaz judo. Uczniowie mogą zwiedzić szkołę, wziąć udział w krótkich zajęciach np. lekcja matematyki w sali informatycznej. Oczywiście, oprócz „nakarmienia naszych oczu, dusz i serc”, nasi goście mogą spróbować wypieków naszych rodziców, uczniów i skorzystać z poczęstunku w naszej szkolnej jadalni.

Komentowanie jest wyłączone